Ogłoszenie


#1 2012-09-21 20:31:48

 JodaWielki

Administrator

12513994
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2012-05-21
Posty: 20
Punktów :   
Model smartphona: SE Live With Walkman
Wersja oprogramowania smaprthona (np. Android 2.1): Android 4.0.4 [ICS]

UPDATE GRY [v1.11]

Kolejna wersja ShootAR'a ujrzała dziś światło dzienne. Oprócz poprawienia drobnych błędów, dodano nowy tryb rozgrywki: indoor duel (pojedynek we wnętrzach) oraz możliwość otrzymania darmowych kredytów.
Szczerze mówiąc to nie bardzo wiem jak działa ten indoor duel, ponieważ nie miałem jeszcze okazji przetestować. Jak coś już będę wiedział to na pewno o tym wspomnę

Miłego weekendowego grania

@UP - Więc wiem już jak to wygląda z nowo wprowadzonym trybem gry indoor duel. Wyjaśnię Wam na czym to polega, żebyście mogli używać tego trybu. Może najpierw mały cytat z maila, który otrzymałem od twórców gry: "Tryb Indoor duel - opiera się na technologiach wykrywania twarzy i sylwetki. To rozbudowana wersja wcześniejszego modułu DEMO, z tym że skierowana do max 2 graczy (brak GPS), stąd nazwa "duel"."
Oznacza to, że jeśli chcemy grać w tym trybie, to telefon musi "widzieć" sylwetkę i/lub twarz przeciwnika. Ogranicza to także rozgrywkę do 2 graczy. Uprzedzam, że nadal potrzebne jest połączenie internetowe, jednak teraz można korzystać nawet z domowej sieci WI-FI. Osobiście uważam, że jest to dobre rozwiązanie, bo nie zawsze można (albo się nie chce...) wyjść na jakąś otwartą przestrzeń, gdzie oczywiście czeka na nas chłód i masa innych niebezpieczeństw .

Ostatnio edytowany przez JodaWielki (2012-10-10 08:35:26)


http://images.chomikuj.pl/button/mikidwa.gif

Offline

 

(liczone od 28 lipca 2012r.) Chrome Pointer

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.udc.pun.pl www.niedladebili.pun.pl www.smoki-hodowla.pun.pl www.samsunge250.pun.pl www.zelixa.pun.pl